Przysięga streszczenie odcinka 564

Pobierz

Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć do kieszeni jej swetra podczas udawanej wizyty z gazowni, i ucieka.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.Chce, by przyznał się do winy!. Narin poznaje płeć dziecka!. Natomiast Mert cierpi po .Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Streszczenie 568. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir rozbraja bombę podłożoną w pojeździe.Reyhan wychowała się na prowincji.. Streszczenie odcinka [19.01.22] .. "Przysięga", odcinek 564 - STRESZCZENIE Feride postanawia nie wyjeżdżać [19.01] "Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep.. 564: Emir i Feride przyjeżdżają do rezydencji.. Gonca ma przebłyski z przeszłości, powoli odzyskuje pamięć.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest zainteresowana innym mężczyzną.. Streszczenie.. 55: Mehdi zamyka Zeynep w domu!Streszczenie odcinka [17.01.22] 21:06 PRZYSIĘGA odc.. Narin i Feride zostają porwane.. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale.Przysięga odc.. ;) See moreCzym zajmuje się mąż Katii?. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna.Serial "Przysięga", odc..

564 - streszczenie.

Przysięga odcinek 562: Emir torturuje Umita!. Rodzina Emiroglu po raz kolejny zostaje pozbawiona dachu nad głową.. [Streszczenie + Zdjęcia] 3 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Streszczenie.. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym.. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Od policji dowiaduje się, że jest w błędzie.. Produkcje można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, jednak 18 lutego 2022 roku nie zostanie wyświetlony nowy odcinek.Nie czekaj i przeczytaj streszczenie 596. odcinka Przysięgi!. Przysięga: odcinek 564; Przysięga: odcinek 563; Przysięga: odcinek 562; Przysięga - książka"Przysięga" to jeden z popularniejszych tureckich seriali w Polsce.. Między kobietami dochodzi do bójki.. Narin znajduje dowód winy Umita.. Zostaje napadnięta.Streszczenie 564. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride postanawia zostać, chociaż Emir namawia ją, by uciekała.. Przysięga odcinek 598.. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie.. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była.Przysięga odcinek 564: Feride decyduje się rozwieść z Umitem!. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Narin .. zdobywa dowód i zaraz go traci!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!.

Streszczenie odcinka [20.01.22] PRZYSIĘGA odc.

Emir próbuje nakłonić Feride do wyjazdu, ta jednak planuje pozostać oraz ogłosić wprost Umitowi, że chce z nim rozwodu.. Odcinek 594 Tulay wciąż knuje, żeby pozbyć się Gulperi.. Chce, by przyznał się do winy!. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym.. Narin przechodzi operację ratującą życie.. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale.Przysięga - odcinek 564 Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Postanawia udać się do niego do aresztu.Przysięga odcinek 564.. Kobieta wybiera się do więzienia, by prosić męża o rozwód.Przysięga odc.. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną .Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym.. Streszczenie serialu [23.01.2022] 21:09 Zniewolona odc.. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść.Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki..

Emir namawia... więcej Odcinek 563"Elif" streszczenie odcinka 564.

Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 564 Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem.. Liczy na pomoc Cavidan.. Feride chce rozwodu.. Streszczenie serialu [23.01.2022] 21:09 PRZYSIĘGA odc.. 564 - streszczenie Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem.. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym.. 562: Kemal opowiada Narin o intrydze, jaką zaplanował z jej mamą w celu zdemaskowania .Streszczenie 587. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi obwinia Emira o śmierć Fatmy.. Cavidan jest coraz bardzo .. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Yusuf proponuje im, by zamieszkali w jego rodzinnym domu.Streszczenie odcinka [14.01] PRZYSIĘGA odc.. Narin i Feride zostają porwane.. Narin przebywa w szpitalu.Przysięga odcinek 556 streszczenie odcinka Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. Streszczenie odcinka [20.01.22] 21:09 PRZYSIĘGA odc.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.. Feride chce rozwodu.. Przysięga odcinek 596.. Wszyscy bardzo to przeżywają.. Dowody morderstwa.. Songul, która podsłuchiwała wszystko z korytarza, boi się, że skoro mężczyzna został aresztowany, może ją wydać i prawda o sfałszowanym testamencie wyjdzie na jaw.Przysięga - odcinek 564 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl..

Streszczenie odcinka [20.01.22] 21:06 PRZYSIĘGA odc.

Streszczenie Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem.. Katia przeżywa kryzys małżeński.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Feride chce rozwodu.Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Zapraszamy do oglądania!. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia, że chce się z nim rozwieść.. Postanawia go przeprosić!. Znajomy Ercana przypadkiem poznaje Gulperi.. Streszczenie.. Narin nieustannie podkreśla, że to Mert uratował jej życie.. Ozlem postanawia odciąć się.Przysięga odcinek 595.. Narin poznaje płeć dziecka!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.Streszczenie Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. Streszczenie odcinka [18.01.22]"Przysięga", odcinek 568: Streszczenie epizodu.. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Narin i Feride zostają porwane.. Emisja: 19 stycznia 2022 Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. 564 - streszczenie, opis Songul nieskutecznie próbuje się skontaktować z własnym prawnikiem, obawiając się wyjścia na jaw jej oszustw..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt