Krótki opis pokoju po francusku

Pobierz

Mój pokój nie jest bardzo duży, ale bardzo mi się podoba.Opis siebie po francusku.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Niezbyt skomplikowany.. Mozecie napisac co robią panie sprzątaczki, albo ze w lazience są umywalki i ubikacje.Jeżeli Ci się nie podobają wyżej napisane to wejdz tutaj i sama sobie opisz swój pokój, tak jak naprawdę wygląda 8) Odnośnik do komentarza Miszcz_Opis pokoju po angielsku: minimalistyczna sypialnia.. La maisonfrom pakyrata.Opisz pokój po francusku .. proszę o napisanie tak .. *do kuzynki z Francji najlepiej w czasach passé composé i imparfait.. 0 głosów.. Nazywam się Daria.. w moim pokoju jest dużo książek i wiele innych rzeczy .FRANCUSKI - opisz swój pokój używając wyrażeń: obok, za, po lewej, nad itp ;) Gwoli ścisłości chodzi jedynie o przetłumaczenie i ewentualną poprawkę.. Mój pokój ma kształt prostokąta.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Je rents a la maison et je mange le dejeuner.Przykładowy opis pokoju po angielsku.. Jak w temacie, jakoś wytworzyłam opis pokoju, proszę o sprawdzenie i korektę: El habitacion es ni grande ni pequeño, es luminoso.. The room is quite small but very cosy.Wyniki wyszukiwania dla Opis siebie po francusku 0 głosów..

W moim pokoju jest.

Na prawo od drzwi stoi duża niebieska szafa z ubraniami, a obok .Sujet: La description de ma chambre (Opis pokoju) Zapraszam do zapoznania się z opisem pokoju i ze słownictwem dotyczącym tegoż opisu.. Wyrażenia.. Mój pokój Mój pokój jest mały, lecz przytulny.. Z naciskiem co gdzie się znajduje.. Dzisiejszy wpis będzie o mieszkaniu i wyposażeniu domu.. l'appartement - mieszkanie; La maison - dom.Ogłoszenia o tematyce: opis pokoju po francusku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. 17,752 wizyt.. Chodziłoby mi o przetłumaczenie mi tego opisu,nie w translatorze,tylko proszę o napisanie tego przez kogoś kto jest dobry z franca :P.. Słucham tam muzyki, odrabiam lekcje, siedzę przy komputerze i robię wiele innych ciekawych rzeczy.. 14 wrz 2014.. Dla uproszczenia zakładamy, że znasz dom, którego nazwy pokojów opisuję = używamy rodzajnika określonego.. Zakazy po francusku zaczynające się na: il est interdit de np il est interdit de fumer.. Jastem wysoka i szczupła.. czwartek, 19 listopada 2015.. Święta we Francji.. 0 odpowiedzi.. Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta.. Opisy mają być jak najprostsze gramatycznie..

CośOpis pokoju po niemiecku - wzór.

Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przydatność 65% Opis pokoju.. Poniżej znajdziecie też kilka wskazówek gramatycznych pomocnych w stworzeniu poprawnego opisu.czy ktoś może mi napisać czy ten opis pokoju jest poprawny?. Zawsze chętnie tam wracam.. Z życia wzięte.. Moim ulubionym miejscem w, które znajduje się w moim domu, jest pomieszczenie, w którym najczęściej przebywam - własny pokój.. Mój pokój ma 30m2.. Mieszkam w Poznaniu z rodzicami i starszą siostrą.. Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju.. z mojego okna widać inne bloki .Mój pokój jest jasny , meble są w kolorze czarnym i brązowym .. Na lewo od drzwi stoi moje łóżko koloru brązowego obok, którego stoi stolik na laptopa i lampka nocna.. na 80 słów,może być ze poznaliśmy sie w przedszkolu czy tam w podstawówce; Prosze o pomoc bo tego nie umiem , mam napisac opis pokoju po francusku z góry dziękujęPrzykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. zadanie dodane 4 grudnia 2012 w Język francuski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] | 353 wizyt.. mieszkam w bloku na parterze , mój pokój jest mały ,ściany są w kolorze niebieskim .. Po lewej stronie od drzwi jest komoda.Pokój nastolatka ..

Mieści się obok pokoju rodziców oraz łazienki na parterze.

Uczęszczam do szkoły baletowej.. Mam 16 lat i jestem uczennicą I klasy liceum.. A la izquierda la ventana es la mesilla.List po francusku + opis swojej pierwszej miłości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt