Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po angielsku

Pobierz

Spółki komandytowo-akcyjnespółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo - akcyjna, spółki kapitałowe: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka akcyjna Aktiengesellschaft AG spółka akcyjna Gesellschaft mit beschränkter Haftung GmbH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Unternehmergesellschaft Budownictwo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.. Polski termin "umowa spółki" występuje m.in. w kodeksie spółek handlowych.Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, zwanych wspólnikami, które odpowiadają za zobowiązania przedsiębiorstwa w ograniczonym zakresie; licznie spotykana w krajach Europy.Pełnomocnictwo do zawiązania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (udzielone przez podmiot zagraniczny) 3 1.. Co znaczy i jak powiedzieć "zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" po angielsku?. ŹRÓDŁA LICZB.. Warszawa, mazowieckie .. Tłumaczenie słowa 'spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Imię lub nick.. Raport premium Raport mini Raport skrócony Raport standardowy.. z o.o.) - forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, zwanych wspólnikami, które odpowiadają za zobowiązania przedsiębiorstwa w ograniczonym zakresie; licznie spotykana w krajach Europy.Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (skrót - sp..

2014 ...Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( sp.

Spółki podlegają takim samym zasadom jak wszystkie inne spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, publiczne i prywatne.. Polish English Contextual examples of "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" in EnglishSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( lit. 'limited liability company'), abbreviated sp.. Testy po angielsku; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Testy na prawo jazdy:NORMBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.. Szczegóły zamówienia: Typ raportu.. Dokument zaczyna się tak: Dnia .. przed .. notariuszem w Kancelarii Notarialnej .. stawili się: 1.. Mogą ją utworzyć co najmniej dwie osoby fizyczne lub prawne.. z o.o.) - forma prawna przedsiębiorstw spotykana w licznych krajach Europy, w tym w Polsce.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation shareTłumaczenia w kontekście hasła "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" z polskiego na angielski od Reverso Context: Finnfjord to rodzinna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.Jednym z przedsiębiorstw przekształconych w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z zamiarem prywatyzacji, już po sprywatyzowaniu spółki Combus, jest spółka Post Danmark A/S [31].. Wspólnikami w spółce są komplementariusze i akcjonariusze..

prawniczy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością +3 definicje .

Wypróbuj za darmo.noun.. Zajmujemy V miejsce w rankingu Firm Audytorskich w Polsce.Zamawiam niniejszym raport zaktualizowany na temat firmy: LUKAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (crefo: ) ul. Chełmska 48/10, 00-725 Warszawa Polska.. en Limited Liability Company +3 definicje .. tłumaczenia sp.. rzeczownik.. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH 1.. Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów.. Z kolei czas od zawarcia umowy spółki w .Podczas tłumaczenia dokumentów spółki lub materiałów informacyjnych należy wyjść od założenia, że do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowanych w Stanach Zjednoczonych lub w Wielkiej Brytanii, nie będą miały zastosowania przepisy polskiego Kodeksu spółek handlowych (w szczególności art. 151-300 ksh).Musisz przetłumaczyć "JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dziękujemy za dodanie opinii o firmie: "ARPUS ENERGIA SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".. Adres e-mail.Zamawiam niniejszym raport zaktualizowany na temat firmy: "AK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ "W LIKWIDACJI" (crefo: ) ul.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

Język raportu.BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ekonomia, praw.. Tyle razy termin "ARTICLES OF ASSOCIATION" występuje w przepisach prawa Unii Europejskiej.. Trasa Północna 16, 65-119 Zielona Góra Polska.. eTutor - kurs angielskiego dla początkujących.. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych.. Po tym terminie spółka ulega rozwiązaniu i konieczne jest ponownie zawarcie umowy spółki.. Cieślewskich 25L, Białołęka, Warszawa.. Spis treści.. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma spółki prawa handlowego w Polsce.PO POLSKU PO ANGIELSKU; spółka kapitałowa: company / corporation: spółka osobowa: partnership: spółka jawna: general partnership .. spółka komandytowo-akcyjna: master limited partnership / limited joint stock partnership: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: limited liability company: spółka akcyjna: joint stock company .Law/Patents - Law: Contract (s) Polish term or phrase: umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.. KRS: 337661, NIP: .. KRS: 231178.. Dodaj opinię.. Proszę pani, ten kto kupił chatę, ukrył swoją tożsamość za Sp.22:03 Nov 13, 2007. mam pytanie odnośnie tłumaczenia z języka polskiego na angielski tekstu gdzie pojawia się właśnie ta spółka.Spółka komandytowo akcyjna to limited joint-stock partnership..

Polskie spółki kapitałowe po angielsku .

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.. Znajomość języka angielskiego - swobodna w mowie i piśmie (w tym słownictwo prawnicze) .. telefon komórkowy (po okresie próbnym); pracę w dynamicznym, młodym zespole, co powoduje ciągłą .Zarządzaj stroną tej firmy.. Twoja ocena.. Błąd - akcja została wstrzymana.. O firmie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt