Testy maturalne z hiszpańskiego

Pobierz

Matura z języka hiszpańskiego przejdź do: Testy hiszpański online.. poziom: rozszerzony.. Hiszpański - słownictwo maturalne: zakupy i usługi (część 5)., test z języka hiszpańskiego Słownictwo maturalne tematycznie dotyczące zakupów i usług.. DATA: 25 czerwca 2020 r. .. Znajdź kierunki studiów, w których w rekrutacji na studia mogą wystarczyć zdobyte punkty z egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowymHiszpański - słownictwo maturalne: żywienie (część 1).. Rozwiązania i odpowiedzi do arkuszy maturalnych.. Arkusze maturalne z matematyki, języka polskiego, geografii, biologii, chemii, historii, języka angielskiego.. Punktacja jak na maturze: max.. Matematyka, polski, angielski, biologia, chemia, geografia, WOS .Maturalne arkusze egzaminacyjne wraz z odpowiedziami.. Wszystkie matury próbne z języka hiszpańskiego.Matura z hiszpańskiego - wymagania.. "Nowa matura", formuła od 2015.Test z hiszpańskiego, matura 2019, maj - rozszerzony.. Egzamin ustny z języka hiszpańskiego polega na rozmowie ucznia z egzaminatorem, która trwa około 15 minut.. Średnia wyników: 54% (LO: 55%, technikum: 44%).. Bez hiszpańskich znaków.. Formuła od 2015.. Blisko połowa maturzystów zdających egzamin z tego języka chce dodatkowo o godzinie 14.00 przystąpić także do egzaminu na poziomie rozszerzonym.Test z języka hiszpańskiego (online), matura 2015, maj - poziom podstawowy..

UdostępnijUstna matura z języka hiszpańskiego.

Hiszpański - słownictwo maturalne: zakupy i usługi (część 2)., test z języka hiszpańskiego Słownictwo maturalne tematycznie dotyczące zakupów i usług.. Test zawiera wybrane zadania zamknięte na podstawie matury z języka hiszpańskiego z maja 2018.. Test zawiera wybrane zadania zamknięte na podstawie matury z języka hiszpańskiego z maja 2010.. Liczba zdających: 874 (LO: 807, technikum: 67).. Matura terminy.. przedmiot: hiszpański.. 50 punktów.. Nowa formuła.. Poziom podstawowy.. Udostępnij .. Znajdź kierunki studiów, w których w rekrutacji na studia mogą wystarczyć zdobyte punkty z egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowymTesty maturalne.. Pełne rozwiązania i odpowiedzi.. Słowa, które można odmienić przez rodzaj, głównie w 'wersji' męskiej.Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk.. Poziom rozszerzony.. Średnia wyników: 75%.. poziom: rozszerzony.. Test z hipszańskiego online.. Średnia wyników: 77%.. Ilość zadań: 10.Hiszpański - słownictwo maturalne: zakupy i usługi (część 2).. przedmiot: hiszpański.. Według mnie jest to jeden z najprzyjemniejszych egzaminów maturalnych.. Ewentualny brak zgłoś przewodniczącemu zespołu nadzorującego egzamin.. Test języka hispańskiego przygotowany pzez Cervanteszawira 65 pytań, podzielonych na poziomów, od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1)..

Arkusze maturalne.

Sprawdź, czy arkusz egzaminacyjny zawiera 13 stron (zadania 1-10).. Chęć zdawania egzaminu z hiszpańskiego zadeklarowało 1126 abiturientów, czyli mniej niż jeden procent.. Podstawowe zasady języka hiszpańskiego były oparte na języku kastylijskim, gdzie do dziś używane są obydwie nazwy czyli: nazwa hiszpańska i nazwa kastylijska.. Poziom podstawowy i rozszerzony, lata 2005-2019.. Ilość zadań: 10.Pełny test na podstawie matury z języka hiszpańskiego, 25 czerwca 2020.. DATA: 22 maja 2017 r. .. (często uczelnie dają do wyboru kilka przedmiotów a wybieramy z .. Przetłumacz wyrazy.. Hiszpański - słownictwo maturalne: żywienie (część 3)., test z języka hiszpańskiego Słownictwo maturalne tematycznie dotyczące żywienia.. Na końcu otrzymasz wynik zarówno w postaci procentowej, jak i w postaci konkretnego poziomu wiedzy z hiszpańskiego.Hiszpański - słownictwo maturalne: zakupy i usługi (część 5).. Poziom podstawowy i rozszerzony, lata 2005-2019..

Test wiedzy ze słówek języka hiszpańskiego.

Podany poziom wykonania zadań.Arkusze maturalne język hiszpański.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.. Bez hiszpańskich znaków.. Matematyka, polski, angielski, biologia, chemia, geografia, WOS .Hiszpański - obok francuskiego i włoskiego - należy do języków wybieranych przez nieliczną grupę maturzystów.. W każdym zdaniu wybierz ppoprawną odpowiedź i kliknij "Test now".. Ok, rozumiemTesty maturalne z hiszpańskiego (online) Test z hiszpańskiego, matura 2010, maj - podstawowy.. przedmiot: hiszpański.. UdostępnijEGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO POZIOM PODSTAWOWY DATA: 21 maja 2019 r. GODZINA ROZPOCZĘCIA: 9:00 CZAS PRACY: 120 minut LICZBA PUNKTÓW DO UZYSKANIA: 50 Instrukcja dla zdającego 1.. Matura.Maturalne arkusze egzaminacyjne wraz z odpowiedziami.. Matura z hiszpańskiego, 21 maja 2019 - poziom rozszerzony..

Największa baza arkuszy maturalnych z języka hiszpańskiego.

Poziom: dwujęzyczny.. Formuła od 2015.. Do uzyskania: 50 punktów.. Średnia wyników: 54% (LO: 55%, technikum: 44%).. Formuła od 2015.. Poziom podstawowy, formuła od 2015.. Musisz wiedzieć, że podczas egzaminu obecny jest także drugi członek komisji, który nie bierze czynnego udziału w .Matura 2021 z hiszpańskiego - wymagania egzaminacyjne, gramatyka » W roku 2021 matura zostanie wyjątkowo przeprowadzona na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej.Największa baza arkuszy maturalnych w internecie.. Apteczka - słówka.. Hiszpański - słownictwo maturalne: żywienie (część 1)., test z języka hiszpańskiego Słownictwo maturalne tematycznie dotyczące żywienia.. Sprawdź to rozwiązując nasz test diagnostyczny - wystarczy odpowiedzieć na 40 pytań z 1 poprawną odpowidzią.. Na podstawie tej matury przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją i .Test z hiszpańskiego, matura 2019, maj - rozszerzony.. Kalendarz maturzysty.. Zawartość apteczki :) Ciało - cz.1.Test z hiszpańskiego.. Termin: Rok 2017 maj - matura, główny termin.. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.. Poziom rozszerzony.. Bez hiszpańskich znaków.. Bez hiszpańskich znaków.. Test zawiera wybrane zadania zamknięte na podstawie matury z języka hiszpańskiego z maja 2013.. Słowa, które można odmienić przez rodzaj, głównie w 'wersji' męskiej.Pierwsza hiszpańszczyzna z elementami łaciny to Romance.. 2.Testy maturalne z hiszpańskiego (online) Test z hiszpańskiego, matura 2013, maj - rozszerzony.. Ilość zadań: 10.. Zadania wskazówki.. przedmiot: hiszpański.. poziom: rozszerzony.. Zobaczysz ilośc punktów i szystkie błedy, jakie popełniłeś, a także .Hiszpański - słownictwo maturalne: żywienie (część 3).. Matura z hiszpańskiego, 21 maja 2019 - poziom podstawowy.. Matura z języka hiszpańskiego, podobnie jak matury z innych języków obcych nowożytnych, składa się z trzech części.. Matura z hiszpańskiego, 21 maja 2019 - poziom rozszerzony.. Język hiszpański, matura 2020 - poziom rozszerzony - pytania i odpowiedzi.. Hiszpański jest również jednym z oficjalnych języków organizacji takich jak: ONZ, Unia Afrykańska czy Unia Europejska.Jakie problemy sprawia Ci nauka języka hiszpańskiego?. poziom: podstawowy.. Arkusze maturalne zawierają zadania sprawdzające rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz umiejętność tworzenia użytkowej wypowiedzi pisemnej.• w aplikacji Matura - testy i zadania.. Liczba zdających: 615 (LO: 589, technikum: 26).. Liczba zdających: 602 (LO: 582, technikum: 20)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt