Kortez tekst od dawna juz wiem

Pobierz

Te stare płyty weź Lubiłaś je I tak na pamięć znam ich każdy dźwięk Dzieciom mów, że tyram.Od dawna wiedział, że ona już go nie kocha, że rozstanie zbliża się wielkimi krokami.. How to play.Utwór "Od Dawna Już Wiem 26.10.14" znajdzie się na limitowanej edycji debiutanckiego .. - kortez - od dawna .. [Zwrotka 1] Wyjdź po cichu Nie pal światła We śnie dotknij mojej skroni Jeśli kiedyś Zechcesz wrócić Wiedz, że tutaj Nic nie zmieni się.. Autor tekstu: Kortez/Agata Trafalska/Marcin Węgierski Kompozytor: Kortez Rok powstania: 2015 Płyty: Bumerang.. Zobacz słowa utworu Od dawna już wiem wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.F#m Bm Wierz mi albo nie, E A sam sie dziwie ile mozna zniesc.. A Wyjdź po cichu, Bm Nie pal światła E A We śnie dotknij mojej skroni F#m Jeśli kiedyś Bm Zechcesz wrócić E Wiedz, że tutaj A Nic nie.Главная - Аккорды - K - Kortez - Kortez — Wierz mi lub nie, od dawna już wiem Wierz mi albo nie, sam się dziwię ile można znieść.. A Bm A moje wiersze spal, zrob co chcesz E A Bo jawnie szydzi z nas ich kazdy wers F#m Bm Dzieciom mow, ze w swieta odwiedze je E A I klam i klam i klam, ze kochasz mnie, ze chcesz.. Wyjdź po cichu Nie pal światła We śnie dotknij mojej skroni Jeśli kiedyś Zechcesz wrócić Wiedz, że tutaj Nic nie zmieni się.. Get-Tune.cc - Kortez - Od dawna już wiem (akustyka) №87945342.Od dawna juЕј wiem..

Od dawna juz wiem.

Od dawna juz wiem.. Jeśli kiedyś Zechcesz wrócić Wiedz że tutaj Nic nie zmieni się Te stare płyty weź, lubiłaś je I tak na pamięć znam ich każdy dźwięk Dzieciom mów, że tyram gdzieś na.Видео.. Chords: F. KORTEZ - Już nie pamiętam (Official Audio).. Artist: Kortez (Polski).. [Zwrotka 1] Wyjdź po cichu Nie pal światła We śnie dotknij mojej skroni Jeśli kiedyś Zechcesz wrócić Wiedz, że tutaj Nic nie zmieni się.fisWierz mi lub nie, hod dawnEa już wiem A fisWierz mi albo nie, sahm się Edziwię ile można znieść A. Śpiewnik Wywroty działa już od ponad 20 lat i wspólnie udało nam się zbudować największą bazę piosenek z chwytami w polskim internecie.Слова.. A Wyjdź po cichu, Bm Nie pal światła E A We śnie dotknij mojej skroni F#m Jeśli kiedyś Bm Zechcesz wrócić E Wiedz, że tutaj A Nic nie zmieni się.. Wyjdź po cichu Nie pal światła We śnie dotknij mojej skroni Jeśli kiedyś Zechcesz wrócić W.. Od dawna już wiem.. Другие песни Kortez.Kortez - Od dawna już wiem - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. A Bm A moje wiersze spal, zrob co chcesz E A Bo jawnie szydzi z nas ich kazdy wers F#m Bm Dzieciom mow, ze w swieta odwiedze je E A I klam i klam i klam, ze kochasz mnie, ze chcesz..

Od dawna już wiem.

Поделиться.F#m Bm Wierz mi albo nie, E A sam sie dziwie ile mozna zniesc.. Zdjęcia: Łukasz Multan i Mateusz Węgrzyn Montaż: Łukasz Multan Wykonawca: KORTEZ.Od dawna już wiem - Kortez zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. A Nic nie zmieni sie.Utwór Korteza "Od dawna już wiem" z debiutankciego albumu "Bumerang".Utwór pożyczyłem z głównego kanału Korteza i dodałem z tekstem, nie posiadam do niego.Od dawna już wiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt