Mikołajek sprawdzian z lektury

Pobierz

Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.test o polskiej muzyce test z polskiej muzyki test z historii test o mam talent test na spostrzegawczość góry kuchnia ostr o.s.t.r.. Postacią spajającą wszystkie jest sam Mikołajek.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.mikołajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami.pdf (23 KB) Pobierz.. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya w maseczkach.. Testy: Lektury szkolne.. Materiały dydaktyczne on-line dla nauczycieli .Mikołajek to główny bohater książeczki "Mikołajek i inne chłopaki".. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. W bardzo prosty, bliski młodemu czytelnikowi sposób relacjonuje to, co wydarzyło się w życiu chłopców.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Mikołajek test online.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Ma, podobnie jak jego szkolni koledzy około siedmiu, ośmiu lat..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. właścicielem restauracji.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 518 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .. Tylko prawdziwy fan Ekipy zda ten test!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya w maseczkach.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. • Kim jest Rosół?. !Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Inną ciekawą obserwacją może być ta, jak ma się rytm życia rodziny Mikołajka do przebiegu zwykłego dnia w Twoim domu.wypracowanie z lektury mikolajek Pczubehoer.net - sweter wypracowanie z lektury mikolajek gra towarzyska online dla doroslych modne kurtki… Czytaj więcejNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Z jego relacji, w których wymienia na pierwszym miejscu "swoją panią", wynika, że chodzi do szkoły elementarnej, na etapie polskiego odpowiednika edukacji wczesnoszkolnej (tzw. nauczanie początkowe)..

Klasa 4 Polski lektury.

Literatura .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. 133 479 plików wideo?. opiekunem uczniów.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?. mikolajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami .. Z Mikolajka Rekreacje Lektury Chomikuj * Sprawdziany Z Przyrody Klasa 5 Skaly I Gleby upowaznienie do urzedu skartbowego audi zentrum berlin.3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze Prezenty dla Niego na Walentynki TOP 10 Więzi rodzinne w czasie kwarantanny - jak budować je na odległość?Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Tworzymy prezentację multimedialną "Ania z Zielonego Wzgórza" - cykl zajęć z TIK Zasoby sieci www; Edukacja humanistyczna; Języki obce.. Wszystkie zdarzenia jednak związane są ze szkołą, a szczególnie z klasą, do której chodzi Mikołajek.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń .. a tata Mikołajka nie wie, że sprawdzian pisało tylko 11 chłopców, bo reszta zachorowała.. Szukaj.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź..

Antygona - test znajomości lektury.

Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. O autorze.. jednym z uczniów.. Rysunek z opisami.. Autor przedstawia go jednak jako bohatera, z którym bez problemu mogą utożsamiać się dzieci - nawet te wywodzące się z innych kręgów kulturowych.Mikołajek - test znajomości lektury.. Kategorie blogów .W trakcie lektury książek wchodzących w skład cyklu przekonujemy się, że Mikołajek jest sprytnym, pomysłowym i niezwykle inteligentnym chłopcem.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Mikołaj to pełen życia, temperamentu chłopiec.Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Mikołajek dostaje upragniony rower.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się .Podstawowe informacje o bohaterze Mikołajek, bohater powieści René Goscinny'ego, Jean-Jacquesa Sempégo pod tym samym tytułem, to chłopiec w młodszym wieku szkolnym.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Mieszkają we Francji, w domu z ogrodem.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Język polski.. Kiedy tata, chcąc pokazać swe umiejętności wsiada na pojazd, nagle ni stąd ni zowąd ukazuje się pan Bludért, który śmieje się z wyczynów sąsiada .Prezentacja multimedialna na podsumowanie pracy z lekturą "Ania z Zielonego Wzgórza" (cykl 2 lekcji) Lekcja ortografii nie musi być nudna!. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jego tata ciężko pracuje, zaś mama zajmuje się na co dzień domem.. Nowe blogi .. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Którego YouTubera bardziej NIE LUBISZ?Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. kuzynem Mikołajka.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Sprawdzian..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt